Передпродажна підготовка авто у Києві

Передпродажна підготовка авто - як багато в цьому слові... Всі намагаються швидко відмарафетити, підклеїти скотчем і... І відвалюється в самий невідповідний момент, та й гаражне полірування сповзає через місяць, а машина все ще не продана. Давайте так, ми завжди робимо добре, але саме для цього типу послуги можемо підібрати найбільш економні варіанти, при цьому і покупець буде задоволений, і Ви не в накладі, а точніше з прибутком - швидше і дорожче продасться.
Консультація з передпродажної підготовки

Етапи передпродажної підготовки

Можна задіяти все відразу, або частково. Комплектом буде суттєво дешевше. Обговорюється знижка з урахуванням доступніших розхідників, але не за рахунок якості робіт як таких, адже якщо почати робити “погано”, то можна забути, як робити “добре”.

  • Хімчистка автомобіля - дивимося, можливо вистачить якісного прибирання та точкової хімчистки, але якщо колір сидіння “раптово” став світлішим, то друге теж треба.
  • Реставрація салону автомобіля - теж дивимося, якраз після хімчистки, можливо варто того, щоб зайнятися тими ж тріщинами шкіри.
  • Полірування автомобіля - тут дивимося загальний стан, подряпини, товщину лаку - за зняття останнього шару просто не візьмемося.

Завідомо не торкаємося іншого, але завжди є варіанти тонування авто, яке приховає дрібні дефекти скла. Обклеювання захисною плівкою - разом з дрібними підфарбуваннями дасть ефект доглянутого авто, з незайманою мордочкою.

Спритність рук і ніякого шахрайства - просто доведення до порядку автомобіля, який того вартий. Адже є різниця – продати за 30, а не за 25? І за місяць, а не за шість.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

На жаль, навіть близько не можемо провангувати загальну ціну - треба дивитися сам автомобіль, але приблизно можете зорієнтуватися по прайсу в розділах, а ось де цю суму зможемо зменшити - розмовляти тільки предметно.

↓↓↓Показати всі ціни↓↓↓
-20% на ВСЕ!
Телефонуйте
Пишіть
Час роботи

Пн-Пт: 9:00–20:00

Сб: за домовленістю

Нд: вихідний

Приїжджайте

Київ

Велика Окружна 2

контакти

Приїхати: Україна, Правий Берег, Київ, Велика Окружна 2 (Петропавлівська Борщагівка, Велика Кільцева 2) – територія автосалону KIA, поворот одразу за заправкою. Поруч Академмістечко, Проспект Перемоги, Проспект Леся Курбаса, Софіївська Борщагівка, Вишневе.
Знайти: RE:AVTO, ReAvto, ReAuto, Re-Avto, Re-Auto, РеАвто, РіАвто, Ре-Авто, Рі-Авто, РіАвто, Рі-Авто - детейлінг та тюнінг автомобілів!