Полірування автомобіля

Полірування автомобіля - єдиний спосіб прибрати подряпини, відновити сяйво, глянець та глибину кольору вашого автомобіля. Пропозицій щодо виконання цієї послуги величезна кількість, але якість роботи має дуже низький рівень – залишаються голограми, знімається більше лаку, ніж треба. Правильне відновлювальне полірування автомобіля залежить від безлічі факторів: досвід та кваліфікація майстра, використання в роботі тільки кращих матеріалів, наявності різного типу полірувальних машин та правильно обладнаного робочого місця.
Консультація фахівця з полірування

Досягти правильного та максимально ефектного результату можна лише при дотриманні всього технологічного процесу:

- детейлінгове миття автомобіля, з ретельним очищенням у всіх важкодоступних місцях;

- додаткове очищення від бітуму, металевого пилу, інших типів забруднень за допомогою спеціальних засобів - якщо пропустити даний етап, забруднення в'їдаються в ЛФП автомобіля та призводять до руйнування лаку, а на світлих автомобілях до появи жовтого відтінку;

- захист хромових, пластикових та гумових елементів спеціальною стрічкою, з метою запобігти випадковим пошкодженням – ви не повірите, але багато хто робить на живу, мовляв досвід...

Для тривалого збереження кінцевого результату рекомендуємо нанести захисний керамічний склад на відполірований автомобіль. Розм'якшений лак, після полірування, потребує додаткового захисту, навіть якщо це просто якісний віск, а нанокераміка це найвищий ступінь розвитку захисних покриттів для ЛФП.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Полірування авто

Вид робіт та тип авто

Малий

Середній

Бізнес

Великий

Повне полірування

300 у.о. 400у.о.

Nano полірування

(гідрофобний ефект)

350у.о. 450у.о.

Полірування стійок

800грн 900грн

Полірування 1 місце

500грн 500грн

Поліровка 1 деталі

800грн 900грн

Поліровка капота, даха, багажника

900грн 1000грн
↓↓↓Показати всі ціни↓↓↓
Детейлінг
Тюнінг
Пишіть
Час роботи

Пн-Пт: 9:00–20:00

Сб: за домовленістю

Нд: вихідний

Приїжджайте

Київ

Велика Окружна 2

контакти

Приїхати: Україна, Правий Берег, Київ, Велика Окружна 2 (Петропавлівська Борщагівка, Велика Кільцева 2) – територія автосалону KIA, поворот одразу за заправкою. Поруч Академмістечко, Проспект Перемоги, Проспект Леся Курбаса, Софіївська Борщагівка, Вишневе.
Знайти: RE:AVTO, ReAvto, ReAuto, Re-Avto, Re-Auto, РеАвто, РіАвто, Ре-Авто, Рі-Авто, РіАвто, Рі-Авто - дітей та тюнінг автомобілів!