Політика конфіденційності

Політика конфіденційності персональної інформації діє щодо всієї інформації, яку надають під час використання веб-сайту https://re-avto.com/ та інших способів передачі особистої інформації.

Використання сайту https://re-avto.com означає згоду на автоматизовану, а також без використання засобів автоматизації, обробку та використання своїх персональних даних, а також гарантує достовірність наданих своїх персональних даних.

У рамках цієї Політики під "персональною інформацією користувача" розуміються:

Персональна інформація, яку користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створенні облікового запису), інша інформація надається користувачем на його розсуд, дані, що автоматично передаються в процесі їх використання за допомогою встановленого на пристрої користувача програмного забезпечення, зокрема IP -адреса, інформація з cookie, інформація про браузер користувача (або іншу програму, за допомогою якої здійснюється доступ до Сервісів), час доступу, адреса сторінки, що запитується.

RE:AVTO збирає та зберігає лише ті персональні дані, які необхідні для надання та надання послуг, які можуть бути використані в таких цілях:

- ідентифікація користувача на веб-сайті https://re-avto.com
- зв'язок з користувачем, направлення повідомлень, запитів та інформації, обробка запитів від користувача;
- таргетування рекламних матеріалів, проведення статистичних та інших досліджень.
- загальні відомості щодо переміщень на сайті для оптимізації контенту.


Компанія RE:AVTO зберігає конфіденційність персональної інформації Користувача, крім випадків добровільного надання їм інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб при використанні сторонніх сервісів (наприклад, Facebook, Twitter, Вконтакте тощо), Користувач погоджується з тим, що певна частина його персональної інформації стає загальнодоступною.

Користувач усвідомлює, що у разі авторизації на веб-сайті https://re-avto.com за допомогою облікових записів соціальних мереж, на нього поширюються правила та умови відповідних соціальних мереж, у тому числі в частині обробки та використання персональних даних та забезпечення їхньої конфіденційності.

Компанія RE:AVTO має право надати персональну інформацію Користувача третім особам у таких випадках:

Користувач висловив свою згоду на подібну дію;
Передача необхідна в рамках використання Користувачем певного Сервісу або для надання послуги користувачу, у тому числі доставки товарів;
З метою виконання вимог закону або рішень суду;
Користувач може будь-якої миті змінити надану їм персональну інформацію або подати запит на повне видалення.

Компанія RE:AVTO вживає необхідних організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження третіх осіб.

Особи, які вважають, що їх права на використання персональних даних порушені, можуть надіслати претензії на адресу електронної пошти order@re-avto.com

На головну
Телефонуйте
Пишіть
Час роботи

Пн-Пт: 9:00–20:00

Сб: за домовленістю

Нд: вихідний

Приїжджайте

Київ

Велика Окружна 2

контакти

Приїхати: Україна, Правий Берег, Київ, Велика Окружна 2 (Петропавлівська Борщагівка, Велика Кільцева 2) – територія автосалону KIA, поворот одразу за заправкою. Поруч Академмістечко, Проспект Перемоги, Проспект Леся Курбаса, Софіївська Борщагівка, Вишневе.
Знайти: RE:AVTO, ReAvto, ReAuto, Re-Avto, Re-Auto, РеАвто, РіАвто, Ре-Авто, Рі-Авто, РіАвто, Рі-Авто - детейлінг та тюнінг автомобілів!