Тюнінг вихлопу в Києві

Штатна система вихлопу це, по суті, звичайний глушник, який зроблений з урахуванням всіх екологічних норм, але за рахунок того, що виробники перестраховуються, прагнуть усереднених показників, уніфікації деталей і максимальної тиші - двигун просто "давиться". А спортивного звуку точно не дочекаєтеся. Тюнінгована система вихлопу зовсім інша справа - екологія там теж врахована, але на критично допустимих значеннях, на чільне місце ставиться потужність, краса, звучання вихлопу.
Консультація з вихлопу

Тюнінг вихлопних систем

RE:AVTO - наше ательє займається професійним обслуговуванням автомобілів преміум класу ще з 2009 року, у тому числі в роботу приймаються проекти з тюнінгу систем вихлопу автомобілів. Працюємо виключно з провідними світовими виробниками, постачання безпосередньо, без додаткових накруток. 

Регульовані системи вихлопу

Встановлюються за наявності кит-наборів для Вашого авто. Звук вихлопу можна змінювати як завгодно, аж до керування з мобільного додатка. Ідеальний вибір для справжніх цінителів, що підбирається для кожного автомобіля індивідуально, враховує всі особливості.

Нерегульовані системи вихлопу

Дешевше, це дуже важливо. Більш гнучкий підбір. У цілому відмінний вибір, оскільки с замого початку враховані сценарії використання і за “м'якої” їзді нічого очікувати ризику розбудити весь мікрорайон.

Звукові модулі для дизельних авто

Дизель є дизель, немає такої системи, щоб зробити "спортивний" звук вихлопу. Але є спеціальні саунд-модулі, які повною мірою його імітують. Відрізнити практично неможливо, доцільність установки залишається на розгляд власника дизельного автомобіля.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Вартість послуг з тюнінгу вихлопних систем залежить як від моделі авто, так і від бажаного варіанта тюнінгу. Ціна послуги формується індивідуально, тому просто дзвоніть або скористайтеся іншими засобами зв'язку з нашими менеджерами - після уточнення можливості взятися за Ваш проект і повного прорахунку, рішення буде тільки за Вами.

↓↓↓Показати всі ціни↓↓↓
Телефонуйте
Пишіть
Час роботи

Пн-Пт: 9:00–20:00

Сб: за домовленістю

Нд: вихідний

Приїжджайте

Київ

Велика Окружна 2

контакти

Приїхати: Україна, Правий Берег, Київ, Велика Окружна 2 (Петропавлівська Борщагівка, Велика Кільцева 2) – територія автосалону KIA, поворот одразу за заправкою. Поруч Академмістечко, Проспект Перемоги, Проспект Леся Курбаса, Софіївська Борщагівка, Вишневе.
Знайти: RE:AVTO, ReAvto, ReAuto, Re-Avto, Re-Auto, РеАвто, РіАвто, Ре-Авто, Рі-Авто, РіАвто, Рі-Авто - детейлінг та тюнінг автомобілів!