Нанокерамічні захисні покриття

НАНОкераміка - маркетингова назва комплексу догляду за автомобілем, у процесі якого наноситься додаткове захисне покриття, що нагадує лак і має підвищений блиск. Останній шар має гідрофобну структуру. Тримається таке покриття, залежно від кількості шарів, до 5 років. Покриття якісне та здатне захистити навіть від легких подряпин. Але в кустарних умовах напівпідвальних мийок неможливо правильно провести процес очищення, полірування, просушування кожного шару. Нестача світла, вологість, поспіх - неприпустимі. У нас спеціалізований центр надання послуг з догляду за авто. Враховано все.
Безкоштовна консультація з NANOкераміки

Нанокераміка для кузова - захист, блиск, гідрофобність!

Перед нанесенням нанокерамічних сполук на кузов, якщо автомобіль експлуатувався, необхідно виконати відновне полірування авто, що теж треба вміти робити правильно. Ми вміємо.

Нанокераміка на кузові автомобіля забезпечує стійкість до впливу хімічних речовин, ультрафіолету, підвищує стійкість до корозії, окислення, оновлює колір і надає дзеркального блиску. Нанесення нанокерамічних кварцевих сполук на кузов та скло автомобіля посилює дію гідрофобного ефекту, сприяючи відштовхуванню бруду та води, мінімізує необхідність миття автомобіля.

При правильному догляді за автомобілем, та залежно від кількості шарів, ефект дзеркального блиску може протриматися кілька років. Виробники заявляють 5 і більше, але будемо реалістами, це можливо, якщо не рідше одного разу на рік проводити корекцію, особливо крайнього, гідрофобного шару покриття, так як водовідштовхуючий ефект на той час ослабне.

Нанокераміка для салону

Навіщо покривати нанокерамікою елементи салону? Почнемо зі зрозумілого - будь-який пластик, шкіра, дерево в салоні авто вразливі до коливань температури. Залишали машину на сонечку? А в мороз сідали на сидіння, під яким зразу ж вмикався підігрів? А пряме проміння сонця? Все висихає, тріскається, швидше зношується, втрачає товарний вигляд. Щонайменше потрібні консерванти, які забезпечують просочення шкіри та захищають пластик.

Чому саме керамічні склади, адже це дорого? Тільки вони забезпечують пролонговану аплікацію, аж до кількох років. Тільки вони дають гідрофобність, яка рятує від забруднень ваші білі джинси на темній шкірі. Або світлу шкіру від синіх джинсів. Або взагалі від атаки сидіння морозивом.

Чому потрібна хімчистка авто перед нанесенням? Ну, тут все просто. Потрібна. Ми ж не кладемо керамічну сполуку на бруд. Навіть якщо сильно попросять. Хіба що машина тільки з салону, але й там потрібна невелика попередня підготовка, жирові нашарування вже з'явилися.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

 

Нанокерамічні покриття

Вид робіт і тип авто

Малий

Середній

Бізнес

Позашляховик

Кераміка 2+1

500у.е. 600у.о.

Антидощ на лобове

800грн 800грн

Антидощ на лобове + 2 передніх бокових

1200грн 1400грн
↓↓↓Показати всі ціни↓↓↓

NANOкераміка для авто - чому так ДОРОГО??

Давайте просто чесно, без маркетингу - це не чарівний засіб, це не панацея від подряпин, тут допоможе тільки бронеплівка. Це не фея чистоти, від якої тікає бруд. НАНО-бла-бла із кожного кута. За пунктами:

  • Наносполуки - ми маємо справу з додатковими, подібними до лаку, шарами речовини. Останній з яких відрізняється від інших, за рахунок підвищеної гідрофобності. Не завадить, але й не чудо-наноброня. 
  • Подряпини - хіба що такі, від яких і лак вбереже. АЛЕ підвищена гладкість останнього гідрофобного шару знижує ймовірність їх появи, просто зісковзне та сама гілка.
  • Гідрофобність є, але не залишиться Ваша машина чистою в дощ, та й пилом припаде. АЛЕ - змити це можна за хвилину, на мийці самообслуговування.
  • Кількість шарів - так, надають блиску, але вже після двох шарів він стає просто приголомшливим, інші закріплюють, не дають передчасно зійти нанівець. А найважливіший це крайній, гідрофобний шар - і саме його треба, не рідше ніж раз на рік, "оновлювати" - так звана корекція, про яку всі забувають. Без нього, інші шари просто не дають відчути результат.
  • Захист від хімічних реагентів, ультрафіолету, випромінювань прибульців... Як і звичайний лак. Захищає, але не завжди.
  • Авто отримає глибокий блиск, у тому числі за рахунок підготовки під кераміку, коли воно полірується – чому і ціна чимала, етап підготовки дуже працемісткий.
  • Відмінна гідрофобність, схожа на обробку хорошими восками. Але жодного захисту від гравію, хуліганів із цвяхами, тощо. Та й гідрофобний шар треба оновлювати.
  • Загалом ЛФП автомобіля залишиться в стані нового набагато довше, не втратить колір, знизиться ймовірність корозійних процесів - все-таки це не просто віск, заповнюються всі каверни.

    Ніякого чаклунства, крім зовнішнього ефекту. Коштує своїх грошей, але не чекайте невразливості, на це і антигравійна плівка не завжди здатна.
Телефонуйте
Пишіть
Час роботи

Пн-Пт: 9:00–20:00

Сб: за домовленістю

Нд: вихідний

Приїжджайте

Київ

Велика Окружна 2

контакти

Приїхати: Україна, Правий Берег, Київ, Велика Окружна 2 (Петропавлівська Борщагівка, Велика Кільцева 2) – територія автосалону KIA, поворот одразу за заправкою. Поруч Академмістечко, Проспект Перемоги, Проспект Леся Курбаса, Софіївська Борщагівка, Вишневе.
Знайти: RE:AVTO, ReAvto, ReAuto, Re-Avto, Re-Auto, РеАвто, РіАвто, Ре-Авто, Рі-Авто, РіАвто, Рі-Авто - детейлінг та тюнінг автомобілів!