Тонування автомобілів - центр установки у Києві

Можна багато говорити про тонування, але ми все знаємо точно - комфорту воно додає. Ну і краси, хоча тут не нав'язуватимемо свою думку. Але якщо тонувальна плівка через кілька років піде бульбашками, то ні першого, ні другого. Щоб такого не трапилося - не намагайтеся затонувати авто самостійно. Ну от не треба. Вибирайте станцію установки з "історією", яка прямо заявляє, з якими виробниками працює. Не підкуповуйтесь дешевизною плівок без "імені". Проконсультуйтеся у тих, хто знається на питанні.
Консультація спеціаліста з тонування

Чому тонувати авто варто у нас?

RE:AVTO – ми працюємо з 2009 року, є сертифікованим встановчим центром плівок GSUIT, CLIF DESIGNS, NEXFIL - одних із найкращих у світі. Працюємо з тонувальними плівками інших виробників, виключно з преміум-лінійок (LLumar, Stek).  Все для того, щоб не обмежувати вибір, хоча дешевого мас-маркету і уникаємо - тому що несемо гарантійну відповідальність за свою роботу.

Наш центр установки тонувальних плівок спеціалізований, зовсім не як у більшості “детейлінгів”, які запрошують у тому числі й наші команди як для надання послуг з обклеювання авто антигравійними плівками, так і для тонування. Не можна сказати, що там погані умови, але завжди може щось не вистачити, починаючи від часу і закінчуючи освітленням, температурою і вологістю в боксах. Ми вивірили процес до дрібниць, щоб отримати ідеальний результат.

Просто одна грамота 2020 року, ТОП 100 СТО України, в якому ми не тільки стали фіналістом, а й отримали ось такий висновок від фахівців:

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

 

Тонування автомобіля

Вид робіт та тип авто

Малий

Середній

Бізнес

Позашляховик

Повне тонування

(без лобового)

від 2800грн від 3500грн

Євро-тонування авто

(без передніх вікон)

від 2280грн від 2800грн
Одне бічне скло від 500грн від 600грн
Лобове скло від 1500грн від 1750грн

Атермальна плівка

Передні бічні

від 2000грн від 2200грн

Лобове скло

від 2500грн від 2750грн

Бронювання скла

Лобове скло

від 7100грн від 7100грн

Розтонування авто

Повне зняття тонування

від 1750грн від 1750грн

Передні стекла

від 500грн від 500грн
↓↓↓Показати всі ціни↓↓↓

Види тонування автомобіля

Тонування авто по колу

Повне тонування всіх стекол, включаючи лобове. Щодо лобового скла трохи нижче, загалом можна відзначити особливу ефектність даного варіанту.

Повне тонування автомобіля

Тут лобове скло не тонується, але всі бічні і заднє скло обов'язково. Огляд страждає набагато менше, але на передні бічні варто взяти плівку з більшою світлопропускною здатністю.

Євро-тонування авто

Тонуються заднє скло і два задніх бічних. Ідеальний варіант для Ваших пасажирів, до того ж, на такий вид тонування немає жодних заборон, зокрема за кордоном. Але водій обділений, тому можемо порадити доповнити передні атермальною плівкою.

Тонування лобового скла

Давайте чесно – не радимо, особливо якщо захопитеся. У місті з ліхтарями ще терпимо, але на неосвітленій трасі - хоч висуватись з бокового, автор цих рядків на собі ж і відчув це, на купленій машині з 20% тонуванням лобового. Атермалки більш ніж достатньо для захисту від сонячної спеки.

Бронювання лобового скла

Тут взагалі все просто, досить уточнити, скільки коштує Ваше лобове скло у дилера. Згадайте про гравій на наших чудових дорогах. Дійсно захищає.

Атермальне тонування

Не хочете тонувати темною плівкою, але прохолоди хочеться? Прозора атермальна плівка підійде навіть краще - нею можна обклеїти лобове скло без втрати видимості, та й передні бічні не завадить, при тонуванні задніх (євро-тонування). Стандартна затемнена плівка пропускає до 40% тепла, в атермальній це значення біля 50%. Це не означає, що Ви повернетеся в прохолодну машину на сонці, ніхто не скасовував метал кузова, температуру повітря і прямі промені сонця. Це означає, що нагріватися буде набагато повільніше і у Вас є не 10 хвилин, а 15-20 до душогубки. Ну і найголовніше, що в процесі їзди не буде відчуватися спеки на Вашій шкірі, кондиціонер працюватиме з меншою потужністю, заощаджуючи паливо. Не панацея, але іноді єдиний порятунок.

 

Детейлінг
Тюнінг
Пишіть
Час роботи

Пн-Пт: 9:00–20:00

Сб: за домовленістю

Нд: вихідний

Приїжджайте

Київ

Велика Окружна 2

контакти

Приїхати: Україна, Правий Берег, Київ, Велика Окружна 2 (Петропавлівська Борщагівка, Велика Кільцева 2) – територія автосалону KIA, поворот одразу за заправкою. Поруч Академмістечко, Проспект Перемоги, Проспект Леся Курбаса, Софіївська Борщагівка, Вишневе.
Знайти: RE:AVTO, ReAvto, ReAuto, Re-Avto, Re-Auto, РеАвто, РіАвто, Ре-Авто, Рі-Авто, РіАвто, Рі-Авто - дітей та тюнінг автомобілів!